עיצוב, תכנון ופיתוח גינות נוי

אנחנו ב"גני אל" גאים מאוד בכל גינה שיצרנו ולכן כל עיצוב גינה, קטנה כגדולה, מקבלות יחס שווה וזהה.
בעלי הגינה – אתם, מקבלים מאיתנו הסברה, הדרכה והכוונה בדרך לגינת חלומותיכם, וכמובן בתום תהליך הקמת הגינה נשמח להמשיך, לשמר ולתחזק את הגינה. 

אל תחששו מתכנון ובניית הגינה. 
זו  חוייה שתזכרו ותהנו מתוצאותיה למשך שנים רבות.

לאחר פגישה ראשונה  שבה תגדירו לנו את בקשותיכם ורצונותיכם בכל הנוגע לגינה העתידית שלכם,
נתרגם את חזונכם לשפה גננית.

נתאים צמחייה ועצים לתנאי השטח והמיקום הגיאוגרפי,
נתכנן ונתאים מערכת השקייה לרווחת הצמחים,
נכניס ונעצב פינות ישיבה, פינות מנגל מאבן, עץ או בטון.

הכל לטובת בני המשפחה והנאתם משטחי הנוי בגן.

בתום התכנון ואישורכם ינהל אביגדור את מחול ההקמה בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ומאומנים, על מנת שהחלום שלכם לגינה יהפוך למציאות, שתשגשג ותלווה את בני משפחתכם לעוד עשרות שנים לבוא.

 

מהו עיצוב גינות?

עיצוב הגן הוא אמנות וכחלק מתהליך העיצוב נחוצה יצירת תוכניות פריסה ושתילה של גנים ונופים. עיצוב הגן עשוי להיעשות על ידי בעל הגן עצמו, או על ידי אנשי מקצוע ברמות שונות של ניסיון ומומחיות.
לרוב מעצבי הגן המקצועיים יש הכשרה בגננות
והכשרה בעקרונות העיצוב, וחלקם גם אדריכלי נוף, רמה רשמית יותר של הכשרה.
בדרך כלל נדרש תואר מתקדם ולעתים קרובות רישיון המדינה.

גננים עשויים גם להשיג רמה גבוהה בשל ניסיון משעות עבודה מקיפה בגנים שלהם, דרך הכרות רבת שעות עם עולמם של הצמחים ומרחבי הגן.
בין אם גינה מעוצבת על ידי מקצוען או חובב, עקרונות מסוימים מהווים את הבסיס של תכנון גן יעיל, וכתוצאה מכך יצירת הגנים מבוססות כדי  לענות על הצרכים, המטרות והרצונות של המשתמשים או הבעלים של הגנים.                  אלמנטים של עיצוב הגן כוללים את הפריסה של הנוף הקשה, כגון שבילים, קירות, תכונות מים, אזורי ישיבה וסיפון; כמו גם את הצמחים עצמם, תוך התחשבות בדרישות הגננות שלהם, המראה שלהם מעונה לעונה, תוחלת החיים, הרגל הצמיחה, גודל, מהירות הצמיחה, ושילובים עם צמחים אחרים ותכונות נוף. יש להתחשב גם בצרכי התחזוקה של הגן, לרבות הזמן או הכספים הזמינים לתחזוקה השוטפת, אשר יכולים להשפיע על בחירת הצמחים במונחים של מהירות צמיחה, הפצה או זריעה עצמית של הצמחים, בין אם עונתיים או רב שנתיים,זמן פריחה, ומאפיינים רבים אחרים.

Back To Top
  דילוג לתוכן